Otwarcie Galerii Aura w Mielcu – 6 kwietnia 2011

09 | 05 | 11

Nadzwyczaj udane otwarcie Galerii Handlowej Aura w Mielcu.

%developer %ivsJuż pierwszego dnia, około 22 tysięcy osób odwiedziło Galerię Handlową Aura w Mielcu. Następne trzy dni uroczystego otwarcia były równie udane.  Wiele osób zgromadziło się podczas kulminacji otwarcia w dniu 9 kwietnia, by obserwować baśniowy spektakl oraz pokaz sztucznych ogni.

%developer %ivs

Aura, to największa i najnowocześniejsza galeria handlowa w mieście, dogodnie zlokalizowana przy skrzyżowaniu Alei Niepodległości i ulicy Biernackiego. Na powierzchni 2 900 mkw działają sklepy znanych i modnych marek odzieżowych, obuwniczych, drogeryjnych i usługowych takie jak: Reserved, House, Recman, CCC czy Rossmann oraz supermarket Polomarket, salon prasowy, optyk, kwiaciarnia i stoisko z biżuterią. Wkrótce otworzą się księgarnia Martas, apteka i punkt gastronomiczny.

%developer %ivs%developer %ivsW czasie czterech dni uroczystego otwarcia na Klientów, którzy bardzo licznie przybyli do galerii handlowej czekały promocje, niespodzianki i atrakcje. Dzieci cieszyły się z kolorowych balonów oraz zabaw i animacji w kąciku przygotowanym specjalnie dla nich. Dorośli wychodzili z Aury z prezentami za pierwsze dokonane w niej zakupy oraz wiosennymi tulipanami w dłoniach, rozdawanymi przez hostessy ubrane w stroje nawiązujące swą stylistyką do kolorowego, bardzo optymistycznego logotypu galerii.

%developer %ivs%developer %ivsW sobotę 9 kwietnia, Klienci Galerii Aura podziwiali wokalne popisy lokalnych zespołów muzycznych oraz widowisko przygotowane przez Michała Adamowicza, które przeniosło widzów w fantastyczny świat baśni, czarownic i magów. Program otwarcia zakończył pokaz sztucznych ogni, który imponująco rozświetlił ciemne już niebo nad miastem i wzbudził zachwyt wśród licznie zebranej widowni.

%developer %ivs%developer %ivsUroczystości otwarcia galerii zgromadziły liczną publiczność i bardzo duże grono kupujących w sklepach galerii. Galeria Aura zapewne już wkrótce stanie się ulubionym miejscem zakupów oraz spotkań mieszkańców Mielca.