Aktualności

27 | 06 | 14

Galeria Aura została sprzedana

Grupa IVS, do której należała Galeria Aura w Mielcu, podpisała umowę na sprzedaż obiektu. Nowym właścicielem nieruchomości została firma NGI2 z Warszawy.

Galeria Aura jest najchętniej odwiedzanym przez mieszkańców obiektem handlowym w Mielcu. Została otwarta w kwietniu 2011 roku. Swój sukces zawdzięcza doskonałej śródmiejskiej lokalizacji, odpowiednio dobranej grupie najemców oraz nowoczesnej aranżacji. Głównymi najemcami obiektu są: operator spożywczy Polomarket, Rossmann, CCC, Reserved, House, Matras Księgarnie. Stale rosnące wskaźniki odwiedzalności Galerii Aura potwierdzają sukces komercyjny inwestora i świadczą o dużym zapotrzebowaniu mieszkańców miasta na tego typu projekt.

%developer %ivs

14 | 03 | 14

Galeria Raj: 97% wynajętej powierzchni

Top Secret – marka oferująca ubrania z kolekcji damskiej oraz męskiej i Sklep Zoologiczny w marcu wzbogaciły szeroką ofertę Galerii Raj w Dębicy. Dzięki zrealizowanej strategii najmu poziom komercjalizacji obiektu obecnie wynosi już 97%.

Top Secret na powierzchni ponad 150 m2 będzie oferował kolekcje kobiece i męskie, zgodne z aktualnymi trendami, nowoczesne i odważne. Marka proponuje ubrania i dodatki dla osób interesujących się modą, świadomych swoich zalet, które chcą być w zgodzie z trendami, wyglądem podkreślić swoją osobowość i poczuć się atrakcyjnie. Kolekcja odpowiada na wszystkie ich potrzeby, dodaje im atrakcyjności i pewności siebie, tak w sytuacjach zawodowych, rodzinnych jak i w czasie wolnym. Natomiast sklep zoologiczno-wędkarski na przestrzeni ponad 60 m2 proponuje klientom artykuły dla psów i kotów, ptaków oraz gryzoni.

%developer %ivs

%developer %ivs

%developer %ivs

29 | 11 | 13

Nowi najemcy w Galerii Raj

Alior Bank – jeden z liderów bankowości w Polsce oraz Depare, kobieca marka odzieżowa w całości zaprojektowana przez firmę Ravel, otworzą swoje salony w Galerii Raj (Dębica). Dzięki nowym najemcom poziom komercjalizacji wyniesie 96 procent.

Na powierzchni 90 mkw. firma Depare będzie oferować klasyczne, eleganckie ubrania dostosowane do miejskiego trybu życia kobiet, które cenią sobie połączenie wysokiej jakości produktów z oryginalnym wzornictwem.

Natomiast Alior Bank, jeden z liderów bankowości w Polsce, uzupełni ofertę usługową Galerii Raj. Placówka będzie oferować szeroką gamę produktów finansowych, dostosowaną do wymagań klientów.

10 | 07 | 13

Galeria Raj: 13-proc. wzrost footfallu w pierwszym półroczu 2013

Mimo spadku nastrojów konsumenckich oraz niekorzystnej, w ostatnim czasie, sytuacji w polskim handlu, Galeria RAJ (Dębica) pierwsze półrocze 2013 roku podsumowuje z 13 proc. wzrostem odwiedzalności (rdr) oraz dobrymi obrotami najemców.

Obecny wzrost footfallu Galerii Raj to kontynuacja ubiegłorocznych tendencji obserwowanych w galerii, kiedy to odwiedzalność obiektu systematycznie rosła; a w grudniu 2012 roku zwiększyła się o 30-proc. w porównaniu do tego samego miesiąca roku poprzedniego.

To bardzo pozytywne wyniki, szczególnie w porównaniu z doniesieniami GUS na temat ogólnego klimatu koniunktury w handlu detalicznym w czerwcu 2013 roku, który oceniany jest bardziej pesymistycznie niż w maju, i gorzej niż w analogicznym miesiącu poprzednich ośmiu lat.

%developer %ivs

14 | 03 | 13

Galeria Raj powiększa ofertę

%developer %ivsW pierwszej połowie marca br. nastąpiło otwarcie salonu marki Funk’n’Soul w Galerii Raj (Dębica, ul. Rzeszowska 114). Pojawienie się kolejnego najemcy z branży odzieżowej to m.in. efekt realizowanego programu 4RE: REmodelingu, REkomercjalizacji, REbrandingu i REpozycjonowania.

Otwarcie salonu Funk’n’Soul poszerzyło ofertę odzieży damskiej i męskiej  uzupełniając tym samym propozycję skierowaną do całych rodzin. Całkowita powierzchnia wynajmowanego salonu wynosi 75 m2.