Dębica

%developer %ivs%developer %ivs

Galeria Raj w Dębicy to marka znana wszystkim mieszkańcom Dębicy i okolic. Już od 1997 roku oferuje swoim Klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek, po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe.

Loading...
 

Parterowa budowa obiektu pozwala Klientom na wygodne dokonywanie zakupów, a przyjazna estetyka, rodzinna atmosfera oraz atrakcyjne eventy sprawiają, że zakupy w Galerii Raj są dla kupujących prawdziwą przyjemnością.

Znakomita lokalizacja w odległości zaledwie 2 km od centrum Dębicy, przy głównej arterii miasta – ulicy Rzeszowskiej zapewnia dogodny dojazd samochodem, komunikacją miejską oraz pieszo. Dodatkowym atutem obiektu jest jego położenie w pobliżu wjazdu do miasta, tuż za skrzyżowaniem dróg krajowych prowadzących do Rzeszowa, Krakowa oraz Mielca.

Niedawno zakończono rozbudowę Galerii Raj, w wyniku której kompleks został gruntownie zmodernizowany. Powiększona została powierzchnia handlowa (z 13.000 do 21000 m2), parking zyskał 700 bezpłatnych miejsc oraz zmieniono infrastrukturę obiektu (drogi, chodniki i parking). Rozbudowa stanowi odpowiedź nie tylko na potrzeby Klientów, ale także Najemców. Nowa koncepcja zagospodarowania Galerii Raj koncentruje się na zapewnieniu wysokiej jakości lokali użytkowych oraz komfortowych warunków zakupów.

Przestronne, stylowo urządzone wnętrza tworzą idealne miejsca pod nowe sklepy, restauracje oraz pozwalają  na efektywne wykorzystanie przestrzeni na wystawy, eventy i imprezy dla Klientów.

W efekcie przebudowy, powierzchnia Galerii Raj powiększyła się aż do 21 000 m² oraz oferuje Klientom 700 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Strona Galerii Raj raj-debica.pl


 

 

Znajdziesz nas na: RSS - IVS